Oferta myjek ciśnieniowychSzeroki wybór rozwiązań w zakresie mycia ciśnieniowego

Wyzwania związane z myciem ciśnieniowym są naprawdę olbrzymie i różnorodne, dlatego nasza standardowa oferta urządzeń DiBO jest równie obszerna. Oferta obejmuje profesjonalne i przemysłowe myjki wysokociśnieniowe w zakresie od 100 bar, poprzez 500 bar aż po 1000 bar. Możesz wybierać spośród modeli myjek spalinowych, elektrycznych lub w diesel'u. Myjki w zależności od konfiguracji dedykowane się od lekkiego aż po naprawdę intensywne zlecenia czyszczenia zabrudzeń. Wybieraj spośród modeli stacjonarnych, mobilnych lub zabudowanych na przyczepie. Dostępne różne natężenia przepływu wody, wariant zimno- gorącowodne oraz liczne akcesoria. Otrzymujesz od nas także 5 LAT GWARANCJI w standardzie, gdyż jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu. Wszystko ma służyć jednemu celowi... W pełni zaspokoić Twoje potrzeby i wymagania w zakresie czyszczenia!


Czytaj więcej ➦


Oferta myjek wysokociśnieniowych DiBO gorącowodnych i zimnowodnych na przczepie

Myjki wysokociśnieniowe dostosowane do Twoich potrzeb

Będąc właścicielem firmy, lub planując jej założenie, masz jej konkretną wizję, którą chcesz spełnić. Rozwój, zysk i jakość. Myślimy o potrzebach klientów, by sprostać ich oczekiwaniom. DiBO wyraźnie kładzie nacisk na najwyższą jakość we wszystkim. I to właśnie od nas otrzymasz. Wysoki, charakterystyczny poziom usług, urządzeń i innowacji. Nasz własny zespół specjalistów nieustannie rozwija i tworzy technologie. Nowe maszyny, ale także ulepszenia istniejących urządzeń. Do tej pory stworzyliśmy wiele bezkonkurencyjnych rzeczy! GreenBoiler, system ogrzewania Dual Power, system Track&Trace GPS czy obsługa cyfrowa za pomocą joysticka. Wykonujemy także indywidualne zamówienia, co jest jednym z naszych największych atutów, wyróżniających nas spośród konkurencji. To Wasze historie i wymagania przekładamy na rozwiązania w postaci urządzeń i myjek czyszczących. Ponieważ się to sprawdza!

Najlepsza myjka ciśnieniowa dla Ciebie i dodatkowo 5 lat gwarancji w standardzie?

Tak. DiBO dokładnie poznał i poznaje rynek. Wiemy jakie zdarzenia i sytuacje stanowią punkt krytyczny w Twojej branży. Dlatego jesteśmy pewni swoich urządzeń dając na nie 5 LAT GWARANCJI w standardzie. Znamy Wasze wymagania dotyczące wyskociśnieniowych myjek zimnowodnych i gorącowodnych myjek ciśnieniowych. Wykorzystujemy praktycznie tą wiedzę, aby opracowywać, projektować i konstruować maszyny, które będą stworzone dla Ciebie. Nie jesteśmy nowicjuszami, robimy to już ponad 40 lat, rewolucjonizując branżę. Wiemy, co się dzieje, z nastawieniem otwartym na wymagania dnia jutrzejszego. Urządzenia DiBO doskonale nadają się zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i przemysłowych. Transport morski, przemysł, czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti... W tym czujemy się jak u siebie w domu.

Twoje oczekiwania to standardy jakości DiBO:

  • Niespotykana moc i wydajność we wszystkich możliwych sektorach
  • Niezrównana jakość i niezawodność sprzętu
  • Bardzo długa żywotność i 5 lat gwarancji
  • Niskie koszty utrzymania
  • Zaskakująca zwrotność połączona z bardzo wytrzymałą konstrukcją

Skontaktuj się z nami!