parallax background

Mobilne myjki na przyczepiePrzyczepy wysokociśnieniowe to produkty flagowe urządzeń czyszczących DiBO. W naszej ofercie oprócz szerokiego wachlarza zimnowodnych i gorącowodnych myjek ciśnieniowych, DiBO jest także renomowanym producentem najwyżej jakości mobilnych myjek gorącowodnych, zabudowanych na przyczepach samochodowych. Seria JMB to w pełni autonomiczne myjki, które cechuje niezależoność od źródeł prądu czy wody. Przeznaczone do użytku zarówno profesjonalnego, jak i przemysłowego. Operują ciśnieniem roboczym od 200 bar, poprzez 500 bar aż po 1000 bar. Nasze myjki posiadają także bardzo duży wydatek wody, przy nawet największych ciśnieniach. Dostępnych jest również wiele opcji konfiguracji oraz akcesoriów. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy także modele Built-In (do samodzielnej zabudowy) oraz wersje SKID (bez podwozia).


Czytaj więcej ➦


parallax background

Seria SKID

Jakość i moc połączone w ultrakompaktowej myjce wysokociśnieniowej na gorącą wodę z własnym źródłem zasilania i autonomiczną pracą. Myjki z tej serii mogą być używane jako jednostka stacjonarna lub mobilna w pojeździe i jest wyposażona w najnowsze ekologiczne technologie. Zalety są liczne: oszczędność paliwa, duża wszechstronność, optymalna łatwość obsługi i wiele więcej.

Najbardziej innowacyjne myjki ciśnieniowe na przyczepach


Najnowsze myjki wysokociśnieniowe na przyczepach od DiBO to korzyści płynące z najnowszych innowacji technologicznych. GreenBoiler, system Track&Trace oraz cyfrowa obsługa za pomocą joysticka.

Czyszczenie staje się łatwiejsze, gdyż myjkę obsłuży każdy nawet bez specjalnego szkolenia stanowiskowego. Intuicyjny panel pozwala na prostą konfigurcję parametrów myjki w dosłownie kilku ruchach dłoni. DiBO oferuje modele JMB w postaci kompletnej zabudowy na przyczepie, jednostkę do samodzielnej zabudowy w pojeździe (Built-In) lub samo nadwozie do umieszczenia na własnej przyczepie (SKiD). Nasz dział technologii i rozwoju z przyjemnością będzie współpracował z Tobą lub Twoja firmą w stworzenia niestandardowej mobilnej myjki wysokociśnieniowej jako przyczepy lub konstrukcji wbudowanej. Wszystko na Twoje życzenie.

Możesz kupić naszą mobilną myjkę ciśnieniową, ale możesz ją również wynająć! Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością zaoferują pomoc, jakiej potrzebujesz.

Właśnie dlatego potrzebujesz przyczepy ciśnieniowej DiBO!

  • Pompa korbowodowa w każdym urządzeniu
  • Ekologiczne kotły grzewcze o najwyższej wydajności
  • Niespotykana moc i wydajność w każdych warunkach
  • Nasi eksperci wdrożą Cię w temat od A do Z
  • Tylko najlepsze materiały (INOX, podwójny polietylen...)
  • W pełni spersonalizowane produkty
  • Najnowsza technologia i najprostsza obsługa
  • Od lekkich do niezwykle intensywnych prac