parallax background

Myjki gorącowodneJeśli coś ma być naprawdę czyste... Zastosuj gorącą wodą i wysokie ciśnienie z myjkami DiBO. Końcowy efekt każdego zlecenia determinuje optymalny wybór modelu myjki wysokociśnieniowej na gorącą wodę. Myjki gorącowodne sprawdzają się o wiele lepiej od zimnowodnych, zwłaszcza w sektorach przemysłowych, kolejowych czy produkcyjnych. Gorąca woda rozpuszcza smary, brudy oraz zmiękcza powłoki. Dodatkowo w takich obszarach jak zakłady mleczarskie czy fermy, dodatkowo dezynfekuje wybraną powierzchnię (usuwanie zastygłej serwatki). Każde zabrudzenia wymagają jednak innych parametrów, dlatego nasz asortyment gorącowodnych myjek ciśnieniowych jest bardzo zróżnicowany i nadaje się do wielu różnych czynności związanych z czyszczeniem. Wsród nich można wymienić jeszcze czyszczenie elewacji, pojazdów czy sprzątanie po zakończonych projektach budowlanych.


Czytaj więcej ➦


Seria IBH

Do intensywnego czyszczenia, z elektrycznym silnikiem

Seria JMB

Do intensywnego użytku ze spalinowym silnikiem, stacjonarna jednostka (np. do zabudowy na przyczepie)

Nagrzewnice

Nagrzewnice do myjek ze spalinowym silnikiem

Seria SBH

Duże, stacjonarne jednostki z elektrycznymi silnikami

Gorącowodne myjki ciśnieniowe DiBO to najlepszy zakup!


DiBO tworzy myjki do użytku przemysłowego i profesjonalnego! Możesz obdarzyć 100% zaufaniem  wszystkie urządzenia ciśnieniowe wychodzące z naszej fabryki, które są wyjątkowo trwałe i solidne. To doskonały wybór jeśli zabrudzona powierzchnia wymaga czyszczenia gorącą wodą i pod wysokim ciśnieniem. Chcesz uzyskać indywidualną poradę dla swojej firmy? Skontaktuj się z naszymi specjalistami bez zobowiązań!

Myjki wysokociśnieniowe na gorącą wodę DiBO wyróżniają się innowacyjnością. W 2008 roku wprowadziliśmy samodzielnie opracowany GreenBoiler w naszej serii myjek IBH. Ten kocioł grzewczy łączy w sobie bardzo niską emisję z ogromną wydajnością. W 2016 roku model IBH-S został wyposażony w pionierski system ogrzewania Dual Power, unikalną kombinację GreenBoiler i elektryczny system podgrzewania wstępnego.

Myjki na gorącą wodę? Dobrze trafiłeś!

  • Pompa korbowodowa w każdym urządzeniu
  • Ekologiczne kotły grzewcze o najwyższej wydajności
  • Niespotykana moc i wydajność w każdych warunkach
  • Nasi eksperci wdrożą Cię w temat od A do Z
  • Tylko najlepsze materiały (INOX, podwójny polietylen...)
  • W pełni spersonalizowane produkty
  • Najnowsza technologia i najprostsza obsługa
  • Od lekkich do niezwykle intensywnych prac